[rev_slider_vc alias=”firma”]

CO NASI KLIENCI PISZĄ O NAS

Polecam usługi instalacyjne firmy LINK. Najlepszy wykonawca w Warszawie! Firma Link profesjonalnie wykonała montaż instalacji wentylacyjnej w moim domu w bardzo przystępnej cenie. Bardzo sobie cenię współpracę z firmą LINK. Cała instalacja kanałowa wykonana wręcz perfekcyjnie. Polecam tę firmę instalacyjną i jeszcze raz bardzo dziękuję za wszelkie usługi. Polecam!

Wojtek Z. z Wierzbicy

Bardzo rzadko zdarza mi się wystawiać komukolwiek opinię, ale dwaj Panowie z firmy Link uratowali mnie przed bardzo dużym problemem dzięki szybkiej reakcji i naprawdę dużej fachowości i rzetelnej informacji. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam innym.

Wojtek T. z Legionowa

Instalacja rekuperacji wykonana została porządnie i szybko, w przystępnej cenie. Polecam usługi tej firmy, moim zdaniem to najlepszy instalator w Warszawie. Panowie udzielają fachowych rad – jak ma być poprowadzona instalacja wentylacyjna, jaki rekuperator wybrać, gdzie wszystko zamontować i dlaczego tak. Praca wykonana terminowo i rzetelnie.

Krzysztof L. z Łachy

Dziękuję firmie Link z Warszawy za wykonanie instalacji wentylacyjnej z rekuperatorem w moim domu. Polecam profesjonalne i solidne wykonanie instalacji kanałowej. Firma Link i panowie z tej firmy oprócz wykonania usługi na najwyższym poziomie służyli fachowym doradztwem, udzielając świetnych porad i sugerując doskonałe rozwiązania w zakresie wentylacji, które zastosowaliśmy. Wśród wielu różnych firm, z którymi prowadziłem rozmowy, ta firma wyróżniła się największym profesjonalizmem i doświadczeniem w zakresie proponowanych usług ale i uczciwością. Instalacja wykonana na najwyższym poziomie i dużą uczciwością. Polecam!

Mariusz D. z Wyszkowa

Bardzo miły kontakt z właścicielem. Bardzo doby fachowiec. Profesjonalnie podchodzi do klienta. Firma Pana Krzysztofa wykonała mi całą instalację wentylacyjną i gruntowy wymiennik ciepła (glikolowy) w budowanym domu, więc miałem okazję przekonać się co do jakości i fachowości usług. Być może znajdzie się ktoś tańszy, ale jeśli ktoś chce ryzykować zdrowie i spokój swój i rodziny dla przysłowiowych kilku złotych to droga wolna.

Marek K. z Lesznowoli

Wielkie dzięki za wspaniałą robotę, świetne grono facetów, bardzo pomocni i uprzejmi. Pozdrawiam.

Robert A. z Józefowa

Wspaniała robota. Bardzo pozytywne doświadczenie od początku do końca. Nie zawaham się was polecić – profesjonalizm, dobry stosunek jakości do ceny i bardzo skoncentrowani na potrzebach klienta. Dzięki. Czekam na współpracę z wami na dalszym etapie budowy domu.

Jan R. z Dawidy Bankowe

Dzięki za solidne i godne zaufania usługi. Instalacja wykonana na czas. Porady na każdym etapie budowy. Spokojnie będę bez wahania ponownie korzystać z waszych usług w przyszłości i polecać znajomym. Dzięki chłopaki! Pozdrawiam.

Andrzej Ś. z Mariewa

Wielkie dzięki za organizację prac. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej instalacji. Wasza pomoc jest bardzo cenna i czekam na kontakt z Wami w dalszym etapie prac nad moim nowym domem. Z poważaniem.

Artur G. z Chotomowa

Dziękuję za pracę i za to, że tak szybko udało się zorganizować wizytę to było naprawdę bardzo pomocne. Przyjemnie współpracować z kimś, kto ma tak dużą wiedzę i doświadczenie. To było znacznie bardziej przyjemne doświadczenie niż w wypadkach kontaktu z innymi instalatorami czy wykonawcami w przeszłości.
Jestem absolutnie pewna Tego wykonawcy oddając mój komentarz na stronie referencje. Jeszcze raz dziękuję!

Monika M. z Kwirynowa

Cudownie! Dziękujemy bardzo za montaż instalacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu firmy i opieki nad inwestycją. Dziękujemy raz jeszcze. Miłego weekendu. Z poważaniem.

Piotr i Kasia z Legionowa

Mój mąż i ja właśnie chcemy napisać, aby powiedzieć, jak zadowoleni jesteśmy z wysokiego standardu pracy i sposobu w jaki została ona wykonana. Bardzo miły i uprzejmy kontakt w każdej chwili kiedy tego potrzebowaliśmy choćby już na etapie projektowania domu.
Będziemy bez wahania w przyszłości polecać każdemu wasze usługi. Była to absolutna przyjemność robić interesy z wami wszystkimi. Pozdrawiamy.

Marta G. z Białołęki

Dzięki za zakończoną wczoraj robotę. Muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem całej usługi, która została wykonana przez firmę Link, więc będę ją polecać każdemu, kto potrzebuje usług wentylacyjnych. Brawo i jeszcze raz dziękuję.

Stanisław M. z Radzymina

Gorąco polecam firmę Link każdemu, kto szuka wykonawcy prac wentylacyjnych, które planuje przeprowadzić. Doskonały kontakt. Prace rozpoczęto i zakończono na czas na wysokim poziomie i całkowicie wiarygodnie.

Tomasz Ż. z Konstancina

Dziękuję za wykonane prace, byłem naprawdę pod wrażeniem i polecam każdemu, kto potrzebuje wykonawcy rekuperacji. Z poważaniem.

Sławek O. z Pruszkowa

Bardzo dziękuję za szybkie i skuteczne usługi. Pozdrawiam.

Hubert D. z Ożarowa

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?