Partnerzy

[rev_slider_vc alias=”firma”]

Nasi partnerzy

Jesteśmy partnerem innych czołowych firm, aby proponować rozwiązania i produkty najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

THESSLA GREEN

Technologiczny debiut 2014 roku. Thessla Green jest polskim producentem profesjonalnych, kompaktowych central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła.

BATROSZ

W 2003 roku podjęliśmy współpracę z tą firmą jako producentem unikalnej konstrukcji rekuperatora z własnym wymiennikiem spiralno-przeciwprądowym.

ZEHNEDER

Z tą szwajcarską firmą jesteśmy od 2012 roku. Jest ona dostawcą kompletnych systemów wentylacyjnych w oparciu o doskonałe centrale COMFO-AIR.

TERMOKONTROL

Jesteśmy partnerami od 2013 roku. Firma jest twórcą nowoczesnych i energooszczędnych systemów rozdzielaczowych instalacji wentylacyjnej PE-FLEX .

HTS

Od 2004 roku współpracujemy z firmą HTS sp. z.o.o. jako wiodącego dostawcy materiałów i osprzętu wentylacyjnego.

VENTIA

Od 2010 roku jesteśmy razem. Głównym obszarem działalności firmy Ventia jest dystrybucja urządzeń oraz elementów instalacji do zastosowania w wentylacji.

KOMFOVENT

Litewski producent central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła do bardzo wielu zastosowań od małych mieszkań do dużych obiektów publicznych.

DARCO

Kompleksowy, energooszczędny system dystrybucji gorącego powietrza z kominka, pozwalający wykorzystać kominek jako bardzo wydajne źródło ciepła.

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?