O nas

[rev_slider_vc alias=”firma”]

Kim jesteśmy

Kim Jesteśmy 1

Ponad 15 lat temu wyruszyliśmy by świadczyć usługi w tworzeniu systemów wentylacji, a zwłaszcza z odzyskiem ciepła, głównie na rynku mieszkaniowym jednorodzinnym. Od samego początku pracowaliśmy ciężko, aby osiągnąć doskonałość i wyróżnić się jako czołowy autorytet w dziedzinie doboru i montażu nowoczesnych systemów wentylacji nawiewno – wywiewnej z odzyskiem ciepła. Nasi specjaliści oferują wszystko by stworzyć najbardziej skuteczną i opłacalną metodę kontrolowania środowiska w Twoim energooszczędnym domu.

Kim Jesteśmy 2

W naszych kontaktach z klientami staramy się ich poznać, kim są, czego oczekują, gdzie i jak żyją i pracują. W ten sposób możemy starać się uczynić ich życie tak wygodne i proste, jak to tylko możliwe. Jest to także powód, dla którego nasi ludzie mają dużą wiedzę techniczną, doświadczenie, wysoki poziom wsparcia w realizacji zadania. Czyni ich to najlepszymi w branży przy ciągłym rozwoju swoich umiejętności. Naszą nagrodą jest drużyna która swoją jakością usług na wszystkich poziomach naszej działalności przyczynia się do zapewnienia pozycji lidera na rynku.

MISJA - INSPIRACJA

image008

Staramy się oferować najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojego domu. Naszą inspiracją jest dom energooszczędny.

  • Kreatywność
  • Doświadczenie
  • Uczciwość i niezawodność

WIZJA - PASJA

image44

Nasi ludzie nie tylko składają się na nasz sukces, ale także pomagamy naszym klientom by mogli również odnieść sukces. Naszą pasją jest wentylacja.

  • Wygoda
  • Elegancja
  • Nowoczesność

CEL - ROZWÓJ

image010

Z hasłem „tworzenie zrównoważonej przyszłości” staramy się zbudować wymarzony dom dla naszych wszystkich klientów

  • Jakość
  • Rzetelność
  • Inteligencja

NAGRODY

firma-nagrody4firma-nagrody5firma-nagrody2


Opinie

Bardzo rzadko zdarza mi się wystawiać komukolwiek opinię, ale dwaj Panowie z firmy Link uratowali mnie przed bardzo dużym problemem dzięki szybkiej reakcji i naprawdę dużej fachowości i rzetelnej informacji. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam innym.

Polecam usługi instalacyjne firmy LINK. Najlepszy wykonawca w Warszawie! Firma Link profesjonalnie wykonała montaż instalacji wentylacyjnej w moim domu w bardzo przystępnej cenie. Bardzo sobie cenię współpracę z firmą LINK. Cała instalacja kanałowa wykonana wręcz perfekcyjnie. Polecam tę firmę instalacyjną i jeszcze raz bardzo dziękuję za wszelkie usługi.

Instalacja rekuperacji wykonana została porządnie i szybko, w przystępnej cenie. Polecam usługi tej firmy, moim zdaniem to najlepszy instalator w Warszawie. Panowie udzielają fachowych rad – jak ma być poprowadzona instalacja wentylacyjna, jaki rekuperator wybrać, gdzie wszystko zamontować i dlaczego tak. Praca wykonana terminowo i rzetelnie.

Historia

1998. LINK ZOSTAŁ ZAŁOŻONY

LINK powstał w oparciu o podstawowe wartości pracy zespołowej, uczciwości i zaangażowania. Obecnie zasięg działania firmy to nie tylko Warszawa ale całe województwo mazowieckie, a nasi ludzie podtrzymują wizję jej założyciela, aby dostarczyć cennych usług dla klientów.

2003. LINK ROŚNIE

LINK podpisuje umowę z firmą Bartosz. Dzięki ciężkiej pracy wzrasta jakość usług, dostosowanych do potrzeb klienta. Jakość staje się credo firmy prowadząc do sukcesu w swojej branży.

2010. LINK STAJE SIĘ WIODĄCY

LINK stał się głównym wykładnikiem transformacji w procesie budowania nowoczesnych instalacji wentylacyjnych w budownictwie energooszczędnym, przekraczając 1000 wykonanych instalacji.

2014. LINK WPROWADZA NOWE TECHNOLOGIE

LINK jako pierwszy nawiązuje współpracę z THESSLA GREEN producentem innowacyjnych central rekuperacyjnych, co pozwala naszej firmie dostarczać bezpieczniejsze, mocniejsze i bardziej wydajne centrale wentylacyjne do klientów.

NASZE KIEROWNICTWO

KRZYSZTOF GRUZIEL

Właściciel

Krzysztof to człowiek z pasją i założyciel firmy LINK

ŁUKASZ JABŁOŃSKI

Dyrektor techniczny

Łukasz rozpoczął karierę w LINK w 2007r. i przez cały czas rozwijał swoje doświadczenie.

GRAŻYNA GRADOWSKA

Manager

Grażyna jest w LINK od samego jej początku w 1998r

POMYŚL DWA RAZY. BUDUJ RAZ

SZUKASZ INSTALATORA DLA SWOJEGO PROJEKTU WENTYLACJI?